Hakkımızda

Şirketimiz, 2012 yılında Isparta ilinde İzodost Dekorasyon, Isı Yalıtım ve Söve Malzemeleri imalatı ile sektöre giriş yapmıştır.

Isparta ilinde bu sektörde üretim yapan ilk ve öncü firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız yılların kazandırdığı tecrübe ile sürekli yenilik ve kaliteli malzeme üretimi politikasını benimsemektedir. Bölgemizde, iç ve dış cephe dekorasyon, ısı yalıtım ve söve malzemeleri imalatında Türkiye ve Isparta sanayisine ilkleri kazandırma yolunda tüm gayretimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Bugün firmamız İzodost Dekorasyon, Isı Yalıtım ve Söve Malzemeleri üreticisi olarak Davraz Mahallesi, Mahrukatçılar Sitesi 5909. Sokak Numara: 18 Isparta/Merkez adresinde uzman kadrosuyla yeni tasarımlar yapmaya ve uzmanlık alanlarını genişletmeye devam etmektedir. 

Daima uzman, güvenilir ve kaliteli üretim ile aranan ve tercih edilen bir firma olmak vazgeçilmez hedefimizdir. 

Ürünlerimizde daima en kaliteli ve güvenilir üretime özen göstermek ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak temel görevimizdir. 

Üstün iş ahlakı, disiplinli ve dürüst çalışma ilkelerine bağlı kalmak en önemli prensibimizdir.

2023 10 26 16 58 IMG 9862 Buyuk e1700173396150
yapilan son 9

Tarihçemiz

2011 yılında sektördeki ihtiyacın farkına varan ve sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Varol Ertana ve Gökhan Ertana girişimiyle İzodost markasıyla kurulmuştur.

2012 yılında 300 m2 alanda faaliyet göstermeye başlayan firmamız, bir adet CNC Makinası ve üç kişilik inançlı bir ekiple, daima en iyi hizmeti en kaliteli malzemelerle verme düsturuyla yola çıkmıştır.

2015 yılında bu alanı 1000 m2’ye, makine ve teçhizatlarını iki katına çıkarmayı başarmış. Düsturu edindiği hedefler doğrultusunda ekibini güçlendirmiştir.

Günümüzde kapalı alanımızı 1500 m2’ye, makine ve teçhizatımızı üç katına çıkarmayı başarmış, hali hazırda mühendislerimiz ve çalışanlarımız ile bu alandaki inovasyon politikalarını takip ederek bölgenin öncü firması haline gelmiştir. 

Tüm bunların yanısıra çizdiğimiz projeksiyonlar doğrultusunda 2023 yılında CNC Router makinesini de bünyesine katmış ve üretim bantlarını geliştirerek otomatik hale getirmiştir. 

Misyonumuz

2012 yılında imalat, satış ve uygulama faaliyetlerine başlayan firmamızda, uygulama uzmanları ve cephe danışmanları ile bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda bilgi birikimimiz ile en yüksek kalitede yerli ve milli üretim yapmaktayız. Isparta’da bu alanda faaliyet gösteren ilk ve öncü firmayız. Özel ve seri üretimde, titiz ve disiplinli örnek duruşumuz ile zamanında hem kaliteli hem de güvenilir malzeme sunarak bölgemizde hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz üretim ve satış hizmetlerimiz ile sadece Isparta’da değil birçok şehirde de hizmet veren firmamız, tüm proje ve çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, basit anlamda ürün satmak yerine her proje için mimari ve teknik destekli tam teşekküllü sistem oluşturma ve bu sistemin hem teknik hem de kalite olarak arkasında durmayı bir vazife olarak görmektedir. 

Bu amaçlar doğrultusunda ülkemiz ve bölgemizde daha modern ve yaşanabilir çevreler yaratmayı amaç edindik.

Vizyonumuız

Firmamızın en önemli hedeflerinin başında yapılarınıza mimari estetiklik katarak ısı yalıtımı ile tasarruf sağlamak, bina ömrünü ve değerini arttırarak güvenli ve kaliteli yaşam alanları yaratmak ve de kaliteli hizmet vererek sektörde örnek bir firma olmaktır. Ürünlerimizi yüksek yoğunlukta EPS Polistren Kütük ve Plakalardan, CNC tezgahlardan farklı ihtiyaçlara göre istenilen şekillendirmeyi yaparak zenginleştirmeyi, detayları ön plana çıkarmayı ve geniş bir ürün yelpazesi sunmakla sınırlı kalmayıp kişisel isteklerinize göre üreterek sınırsız alternatifler sunmaktır. 

Deneyimli kadromuzla üretim faaliyetlerimizi müşteri taleplerine göre şekillendirip yeni teknolojiler kullanarak kaliteli üretim ve hizmetle taçlandırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı birincil amaç olarak ele almaktayız. Firma olarak güçlü alt yapısıyla ve konusunda uzman geniş kadrosuyla ürünlerimizi bu sektörde gerek Türkiye çapında gerek yurtdışında başarıyla temsil etmektir.